38

Wełna mineralna

Nasze produkty znajdują zastosowanie w zakresie wysokich temperatur. Produkty z wełny mineralnej mają wiele wartościowych właściwości, które pozwalają na wszechstronne zastosowanie tego produktu.

Wełna mineralna jest odporna na korozję biologiczną. Wełna mineralna to półprodukt izolacyjny wywodzenia mineralnego. Jedną z głownych właściwości wełny mineralnej jest wytrzymałość mechaniczna. Wełna mineralna stosowana jest jako izolacja ogniochronna w budownictwie mieszkaniowym. Najcześciej docieplamy dachy wełną mineralną dlatego iż uciążliwie użyć steropianu w tak zagmatwanych warunkach jak wykonczenia dachów.

Jako pierwocinę powstania pomysłu fabrykacji wełny mineralnej podaje się wyniki rozważań na temat wybuchu wulkanu Kilauea na Hawajach. Podczas erupcji, skały były zatapiane i wyrzucane z wielką siłą w powietrze. Stygnąc na silnym wietrze, część lawy transformowała się w włókna. Nasza firma zajmuje się przede wszystkim dostarczaniem produktów oraz doradztwem w zakresie budownictwa. Mamy Państwu do zaoferowania wełny Rockwool fasadowe, między innymi Ecorock L.

Wełna mineralna
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About the author: